Trwa ładowanie...
d4dghbe

Sygnity liczy, że do końca tygodnia podpisze umowę z KSG o wartości 46 mln zł

26.1.Warszawa (PAP) - Sygnity, które wcześniej jako lider
konsorcjum, złożyło najlepszą ofertę w przetargu organizowanym
przez Karpacką Spółkę Gazownictwa na system...

d4dghbe
d4dghbe

26.1.Warszawa (PAP) - Sygnity, które wcześniej jako lider konsorcjum, złożyło najlepszą ofertę w przetargu organizowanym przez Karpacką Spółkę Gazownictwa na system zarządzania infrastrukturą spodziewa się, że do końca tygodnia podpisze umowę w sprawie wykonania systemu, której wartość to 46 mln zł brutto - poinformował PAP rzecznik Sygnity Michał Michalski.

"Spodziewamy się, że do końca tego tygodnia podpiszemy umowę z Karpacką Spółkę Gazownictwa na system zarządzania infrastrukturą" - powiedział PAP Michalski.

Sygnity wygrało ten przetarg jesienią 2008 r. w konsorcjum z MGGP oraz Intergraph Polska. Konsorcjum to zaoferowało wykonanie zamówienia za 46.027.086 zł brutto. Postępowanie prowadzone było w trybie negocjacji z ogłoszeniem, a jego przedmiotem było wykonanie projektu, budowa, dostawa i wdrożenie systemu zarządzania infrastrukturą dla Karpackiej Spółki Gazownictwa.

Do tej pory nie był znany termin podpisania umowy z wybranym konsorcjum ze względu na protesty innych oferentów biorących udział w postępowaniu.

d4dghbe

Poza konsorcjum z udziałem Sygnity w przetargu brały udział także: konsorcjum Comarchu i Megabit z ofertą o wartości 56,87 mln zł brutto oraz konsorcjum Lumeny i SHH z ofertą o wartości 89,45 mln zł brutto.

W połowie listopada grupa Sygnity informowała, że ma zamówienia na 2009 r. o wartości 150 mln zł. Od tamtej pory oprócz informacji o wygranym przetargu w Karpackiej Spółce Gazownictwa, spółka informowała m.in. o podpisaniu umowy z Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich o wartości ponad 36 mln zł netto, i umowy z PFRON o wartości 2,5 mln zł.(PAP)

gsu/ jtt/

d4dghbe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dghbe