Trwa ładowanie...
d1rdose

Sygnity podpisało umowę na e-Podatki za 232 mln zł (opis)

01.02. Warszawa (PAP) - Sygnity podpisało z Ministerstwem Finansów wartą 232 mln zł brutto umowę na budowę, wdrożenie i utrzymanie systemu e-Podatki - podała spółka w komunikacie...

d1rdose
d1rdose

01.02. Warszawa (PAP) - Sygnity podpisało z Ministerstwem Finansów wartą 232 mln zł brutto umowę na budowę, wdrożenie i utrzymanie systemu e-Podatki - podała spółka w komunikacie prasowym.

W piątek rano Ministerstwo Finansów informowało, że termin podpisania umowy z Sygnity, który początkowo był wyznaczony na czwartek został przesunięty w związku ze złożeniem przez Comarch odwołania do Krajowej Izby Odwoławczej, a wyznaczenie nowego terminu będzie możliwe po ustosunkowaniu się KIO do złożonego odwołania.

"KIO rozpatrzyła dziś odwołanie Comarchu i zostało ono odrzucone" - powiedziała rzecznik prasowy resortu finansów Wiesława Dróżdż.

Podwykonawcą Sygnity w tym projekcie będzie amerykańska firma Fast Enterprises.

System wdrażany przez Sygnity ma pozwolić na łatwy, całodobowy i niezależny od miejsca pobytu dostęp do własnej informacji podatkowej (również danych historycznych) osobom fizycznym i prawnym. Jedynym wymogiem będzie dostęp do internetu.

Umowa będzie wdrażana w latach 2013-2021.(PAP)

gsu/ jtt/

d1rdose
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rdose