Trwa ładowanie...
d4ndzkw

Szykują się duże utrudnienia dla klientów Alior Banku. Bez dostępu do konta przez kilka dni

Od piątku 24 marca od godz. 23.00 do 27 marca br. do godz. 6:00 niedostępne będą systemy bankowości internetowej i mobilnej Alior Banku - czytamy na stronie internetowej banku. W tym czasie prowadzone będą niezbędne prace informatyczne.
Share
Szykują się duże utrudnienia dla klientów Alior Banku. Bez dostępu do konta przez kilka dni
Fot: Joymaster/public domain
d4ndzkw

Od piątku 24 marca od godz.23 do 27 marca (poniedziałek) do godz. 6:00 klienci nie będą mogli korzystać z bankowości internetowej i mobilnej, placówki będą zamknięte, a infolinia będzie działać w ograniczonym zakresie. W tym czasie prowadzone będą niezbędne prace informatyczne.

Klienci nie będą mogli realizować przelewów, płatności BLIKiem, ani korzystać z innych usług bankowości elektronicznej. Niedostępne będą również usługi kantoru walutowego, Biura Maklerskiego, T-Mobile Usługi Bankowe oraz HAIZ. Jednak przez cały czas klienci będą mogli płacić kartami i wypłacać pieniądze z bankomatów - informuje bank na swojej stronie internetowej.

Wyłączenie dostępu jest związane z koniecznością integracji systemów operacyjnych Alior Banku i Banku BPH.

Przywrócenie dostępu do systemów Alior Banku planowane jest na poniedziałek 27 marca br. na godz. 6. W tym dniu placówki banku zostaną otwarte o zwykłych porach.

d4ndzkw

Podziel się opinią

Share
d4ndzkw
d4ndzkw