Trwa ładowanie...

Szykują się duże utrudnienia dla klientów Alior Banku. Bez dostępu do konta przez kilka dni

Od piątku 24 marca od godz. 23.00 do 27 marca br. do godz. 6:00 niedostępne będą systemy bankowości internetowej i mobilnej Alior Banku - czytamy na stronie internetowej banku. W tym czasie prowadzone będą niezbędne prace informatyczne.

Szykują się duże utrudnienia dla klientów Alior Banku. Bez dostępu do konta przez kilka dniFot: Joymaster/public domain
d3c1oko
d3c1oko

Od piątku 24 marca od godz.23 do 27 marca (poniedziałek) do godz. 6:00 klienci nie będą mogli korzystać z bankowości internetowej i mobilnej, placówki będą zamknięte, a infolinia będzie działać w ograniczonym zakresie. W tym czasie prowadzone będą niezbędne prace informatyczne.

Klienci nie będą mogli realizować przelewów, płatności BLIKiem, ani korzystać z innych usług bankowości elektronicznej. Niedostępne będą również usługi kantoru walutowego, Biura Maklerskiego, T-Mobile Usługi Bankowe oraz HAIZ. Jednak przez cały czas klienci będą mogli płacić kartami i wypłacać pieniądze z bankomatów - informuje bank na swojej stronie internetowej.

Wyłączenie dostępu jest związane z koniecznością integracji systemów operacyjnych Alior Banku i Banku BPH.

Przywrócenie dostępu do systemów Alior Banku planowane jest na poniedziałek 27 marca br. na godz. 6. W tym dniu placówki banku zostaną otwarte o zwykłych porach.

d3c1oko
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3c1oko