Indeks średnich firm mocno w górę
Na większości parkietów nastroje we wtorek były nie najlepsze, choć presja podaży nie była zbyt duża. Giełdy naszego regionu, w tym warszawska, stanowiły w tym obrazie wyjątek. Indeks naszych największych spółek pod koniec dnia jednak osłabł. Bardzo dobrze spisywał się natomiast wskaźnik średnich firm.