Donosiciel będzie bardziej chroniony?
Krajowa Izba Gospodarcza uważa, że potrzebna jest ustawa lub zmiany w Kodeksie pracy chroniące tzw. sygnalistów, czyli pracowników, którzy ujawniają nadużycia czy przestępstwa w firmie. Izba chce upowszechniać uczciwe praktyki w biznesie.