Trwa ładowanie...
d3m56tp

Trzysta nowych produktów do spróbowania w Tesco

Tesco uzupełnia ofertę tanich produktów w dyskontowych cenach i zaprasza do swoich hipermarketów na degustacje. W sieci Tesco będzie oferowanych już około 1000 produktów pod markami własnymi.

d3m56tp
d3m56tp

Do wprowadzonych na początku marca br. 700 produktów pod markami własnymi w sieci hipermarketów Tesco dochodzi teraz kolejne 300. Marki własne to sposób Tesco na kryzys: sieć rywalizuje z dyskontami pod względem oferty cenowej. Na stronie internetowej Tesco jest zainstalowana porównywarka cen, na której można sprawdzić ceny wybranych produktów w Tesco, Biedronce i Lidlu.

Poszerzona oferta produktów pod markami własnymi w Tesco obejmuje m.in. napoje gazowane Na 5!, wodę mineralną Kryształową, ciastka Van Souter i alkohole Volter. Poza artykułami spożywczymi w dyskontowych cenach oferowane są kosmetyki Bio Avena i kosmetyki samochodowe TopDrive. Wkrótce mają się pojawić kolejne produkty marek własnych, m.in. sery topione, jogurty z linii Milkland, krewetki i ryby pod marką Pescado oraz tabletki do zmywarek i płyny do naczyń Daisy Poppy.

Tesco organizuje też w ten weekend liczne degustacje produktów marek własnych, aby przekonać jeszcze więcej klientów, że ich jakość nie odbiega od wyrobów markowych.

Akcja ta jest elementem strategii niskich cen, nazwanych dyskontowymi. O tym, że jest to dobra strategia sprzedaży na czas kryzysu świadczą rosnące w tym roku o kilkanaście proc. przychody Tesco.

Degustacje mają przekonać tych klientów, którzy wciąż nie ufają markom własnym, że takie produkty też mogą być niezłej jakości, a niska cena nie musi oznaczać kompromisu, jeśli chodzi o wartości smakowe i użytkowe. Akcja degustacyjna ma być powtórzona w kolejny weekend. JS
Handel-Net.pl

d3m56tp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3m56tp