Trwa ładowanie...
allegro

Usługa Allegro i DHL ma zrewolucjonizować rynek. Zmieniają godziny dostaw

W dużych miastach między godz. 18 a 22, w mniejszych miejscowościach od godz. 17 do 22 - tak mają wkrótce wyglądać dostawy produktów zakupionych w serwisie Allegro - dowiedziała się Wirtualna Polska. To ukłon w stronę klientów, którzy rezygnują z zamówień ze względu na niedogodne terminy pracy kurierów.

Share
Usługa Allegro i DHL ma zrewolucjonizować rynek. Zmieniają godziny dostaw
Źródło: PAP
d6nk82c

Jak dowiedziała się Wirtualna Polska, Allegro wspólnie z DHL Parcel wdraża nową usługę, która ma zmienić rynek internetowych zakupów w Polsce. Z doświadczeń sprzedających wynika, że wielu klientów rezygnuje w Polsce z zakupów, gdy jedyną opcją dostawy jest kurier. Konieczność zwalniania się z pracy, żeby odebrać paczkę, jest dla niektórych nie do przyjęcia. Stąd pomysł na zmiany.

Zobacz także: Czym skutkuje skasowanie danych i kont w internecie?

Już za kilka dni sprzedawcy w serwisie Allegro będą mogli zaproponować klientom na Allegro usługę "Kurier wieczór". Za 12,24 zł brutto dostarczą paczkę do 10 kg w całej Polsce. Będą również nieznacznie droższe warianty za paczkę do 20 i do 31,5 kg. Kurier w miastach będzie dostarczał zamówiony towar między godz. 18 a 22, a poza dużymi miastami od godz. 17 do 22. Różnica ma wynikać z logistyki centrów dostaw.

d6nk82c

Bardzo obrazowo swoją nową usługę DHL przedstawił w spocie opublikowanym w serwisie YouTube.

d6nk82c

Podziel się opinią

Share
d6nk82c
d6nk82c