Trwa ładowanie...
dpy7ilw

W tym sklepie kupisz tylko Kit Katy

W Tokio został otwarty pierwszy na świecie sklep, w którym kupimy jedynie batony Kit Kat. Dla swoich klientów przygotował niespodzianki - informuje japoński serwis IT Media.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W tym sklepie kupisz tylko Kit Katy
(mat. prod.)
dpy7ilw

Kit Kat Chocolatory zlokalizowany jest w Seibu Department Store w tokijskiej dzielnicy Ikebukuro. W środku znajdziemy na początek kilkadziesiąt różnych smaków tego słodkiego przysmaku. Ich lista będzie się zmieniać w zależności od pory roku. Sklep oferuje również dostępne czasowo specjalnie przygotowane wersje batona.

Jednocześnie poinformowano, iż Kit Kat Chocolatory łączy siły z szefem kuchni i cukiernikiem w cukierni Le Patissier Takagi, Yasumasą Takagai. Ma on opracowywać nowe smaki na potrzeby sklepu.

Pierwsze limitowane smaki to "Sublime Bitter" (przygotowany z kuwertury), "Special Cherry Blossom Green Tea" (połączenie ekstraktu kwiatów wiśni z zieloną herbatą) oraz "Special Chili" (zawiera przyprawę chilli pomiędzy wafelkami).

 (fot. mat. prod.)
((fot. mat. prod.))

Szef Takagai już przygotowywał różne wersje Kit Katów przeznaczone na rynek japoński, m.in. o smaku wina, tarty truskawkowej czy połączenia brandy z pomarańczą.

dpy7ilw

Podziel się opinią

Share
dpy7ilw
dpy7ilw