Trwa ładowanie...
d2xwed1

Work Service podwyższył cenę maksymalną akcji do 7,5 zł; DM IDM SA zobowiązał się objąć do 5 mln

02.03. Warszawa (PAP) - Cena maksymalna sprzedaży akcji spółki Work Service, zajmującej się rekrutacją pracowników tymczasowych i doradztwem personalnym, w ofercie publicznej...

Share
d2xwed1

02.03. Warszawa (PAP) - Cena maksymalna sprzedaży akcji spółki Work Service, zajmującej się rekrutacją pracowników tymczasowych i doradztwem personalnym, w ofercie publicznej została podwyższona do 7,5 zł. Spółka przesunęła ponadto terminy oferty publicznej - podał Work Service w komunikacie prasowym. W komunikacie poinformowano również, że Dom Maklerski IDM SA zagwarantował objęcie do 5 milionów akcji spółki po cenie 6,0 zł za akcję.

"Ze względu na poprawiającą się sytuację na rynkach kapitałowych Work Service postanowił podnieść cenę maksymalną za swoje akcje do poziomu 7,50 zł" - napisano w komunikacie.

"Nowa cena maksymalna jest również wynikiem popisania umowy z IDM SA, na objęcie nawet do 5 milionów akcji Work Service za kwotę 6,00 zł za akcję" - dodano.

Spółka poinformowała ponadto w komunikacie, że w związku z realizacją jednego z wcześniejszych celów emisji oraz zwiększeniem potencjalnych wpływów z emisji akcji, zaktualizowała cele emisyjne i dodatkowe środki chce przeznaczyć na zwiększenie kapitału obrotowego firmy oraz kolejne przejęcie spółki z sektora usług personalnych, wartej ok. 50 mln zł.

d2xwed1

Deklaracje nabycia w procesie budowy książki popytu będą przyjmowane w przedziale cenowym od 6,00 do 7,50 zł za akcję.

Do objęcia oferowanych jest 20 mln akcji serii L, z czego 15 mln w transzy inwestorów instytucjonalnych oraz 5 mln w transzy otwartej.

Oferującym jest Dom Maklerski IDM SA.

Poniżej przedstawiamy zaktualizowany harmonogram oferty publicznej spółki Work Service:

19-20 marca 2012 r. - składanie deklaracji nabycia;

d2xwed1

21 marca - planowane podanie do publicznej wiadomości ostatecznej ceny oraz ostatecznej liczby akcji oferowanych w poszczególnych transzach;

22 marca - otwarcie publicznej subskrypcji;

22-26 marca - przyjmowanie podstawowych zapisów na akcje oferowane;

26 marca - zamknięcie publicznej subskrypcji w przypadku nieprzeprowadzania zapisów dodatkowych;

27 marca - podanie do publicznej wiadomości informacji o liczbie akcji oferowanych, na które będzie można składać zapisy, w ramach zapisów dodatkowych;

28-29 marca - przyjmowanie dodatkowych zapisów na akcje oferowane;

29 marca - zamknięcie publicznej subskrypcji w przypadku przeprowadzania zapisów dodatkowych;

do 6 dni roboczych po dniu zamknięcia publicznej subskrypcji - planowany przydział akcji oferowanych. (PAP)

kuc/ ana/

d2xwed1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xwed1
d2xwed1