Trwa ładowanie...
d30tbmd

Wrocławskie firmy chcą współpracować z przedsiębiorcami z Bawarii

Przedstawiciele kilkunastu wrocławskich firm wezmą udział w seminarium poświęconym rozwojowi współpracy z firmami z Bawarii, które odbędzie się w środę w Monachium. Spotkanie ma być okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów handlowych.

Share
d30tbmd

Jak poinformowała we wtorek PAP Ewa Mąka z firmy zajmującej się obsługą prasową spotkania, ze strony niemieckiej w seminarium weźmie udział kilkudziesięciu bawarskich przedsiębiorców.

- To przede wszystkim spotkanie biznesowe, którego celem jest nawiązanie szeroko rozumianej współpracy gospodarczej między regionem Bawarią a Wrocławiem oraz przedstawienie Niemcom możliwości, wynikających z kooperacji z polskimi przedsiębiorcami - podała Mąka.

Ze strony polskiej w spotkaniu będą uczestniczyć wrocławscy przedsiębiorcy m.in. z branży kosmetycznej, finansowej oraz transportowej.

Spotkanie ma być okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów handlowych. Organizatorami seminarium są m.in. Ministerstwo Gospodarki Bawarii, Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa oraz Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej. Oprócz wrocławskich biznesmenów mają w nim wziąć udział również przedstawiciele władz miasta.

d30tbmd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30tbmd
d30tbmd