Trwa ładowanie...
d2us4qd

Zdaniem Eurocashu zaproponowany parytet przy połączeniu z Emperią jest sprawiedliwy

14.09. Warszawa (PAP) - Prezes Eurocashu Luis Amaral uważa, że zaproponowany parytet wymiany akcji przy połączeniu z Emperią Holding na poziomie 3,76 jest sprawiedliwy i zostanie...

d2us4qd
d2us4qd

14.09. Warszawa (PAP) - Prezes Eurocashu Luis Amaral uważa, że zaproponowany parytet wymiany akcji przy połączeniu z Emperią Holding na poziomie 3,76 jest sprawiedliwy i zostanie zaakceptowany przez rynek. Jednocześnie prezes wykluczył poprawę parytetu.

"Uważam, że 3,76 to sprawiedliwy przelicznik, który będzie zaakceptowany przez rynek" - powiedział na konferencji prezes Eurocashu Luis Amaral.

"Wykluczam poprawę parytetu" - dodał.

Tymczasem zarząd Emperii Holding ocenił przedstawione warunki jako "rażąco niekorzystne dla akcjonariuszy" i zdecydował o odrzuceniu oferty. Również analitycy oceniają, że oferta nie jest najlepsza z punktu widzenia dotychczasowych akcjonariuszy Emperii.

Eurocash przekazał Emperii Holding propozycję połączenia, proponując ustalenie parytetu wymiany akcji na 3,76 akcje połączeniowe wyemitowane przez Eurocash w zamian za jedną akcję Emperii. (PAP)

jru/ morb/

d2us4qd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2us4qd