Trwa ładowanie...
dyrof2j

Costa Coffee Polska chce mieć docelowo ok. 800 punktów w Polsce

Warszawa, 04.11.2015 (ISBnews) - Costa Coffee Polska (dawniej CHI Polska) będzie mieć w Polsce ok. 115 kawiarni Costa Coffee i ok. 220 maszyn Costa Express do końca bieżącego roku finansowego grupy (kończącego się w lutym 2016 r.). W perspektywie 5-7 lat chce mieć ok. 800 punktów w całym kraju, podała spółka.

Share
dyrof2j

"Obecnie spółka Costa Coffee Polska (dawniej CHI Polska) zarządza siecią 110 kawiarni, z których 100 działa już pod marką Costa Coffee. Do końca bieżącego roku finansowego (kończącego się w lutym 2016 r.) w Polsce działać będzie już ok. 115 kawiarni Costa Coffee i ok. 220 maszyn Costa Express" - czytamy w komunikacie.

W kolejnych latach dynamika rozwoju wzrośnie, czego efektem będzie kilkanaście otwarć rocznie. W perspektywie 5-7 lat liczba kawiarni się podwoi, a liczba urządzeń vendingowych - potroi, podano również.

"Legendarna kawa Costa Coffee na bazie mieszanki Mocha Italia pochodzącej prosto z serca Londynu będzie oferowana w ok. 800 punktach w całym kraju" - czytamy dalej.

Spółka otworzyła 100. kawiarnię pod swoim szyldem w Centrum Handlowym Toruń Plaza i jest to pierwszy lokal sieci w tym mieście. Lokal ten stanowi również zapowiedź otwarcia kolejnych kawiarni Costa Coffee, podsumowano w materiale.
(ISBnews)

dyrof2j

Podziel się opinią

Share
dyrof2j
dyrof2j