Trwa ładowanie...
d4dbehu

Dino wydłuża godziny otwarcia. Wcześniej zrobiły to inne sieci handlowe

Dino wydłuża godziny otwarcia marketów w całej Polsce. Sklepy będą czynne od poniedziałku do soboty w godzinach od 06:00 do 23:00.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dino dołączył do listy sklepów, które będą działały dłużej
Dino dołączył do listy sklepów, które będą działały dłużej
d4dbehu

Większość sklepów Dino w całej Polsce będzie czynne od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 23:00. Również w niedziele handlowe markety spożywcze będą dłużej otwarte od godziny 6:00 do 23:00 – informuje spółka w komunikacie.

- Pojedyncze sklepy są otwarte w krótszych niż standardowe godzinach, co związane jest z dostosowaniem ich funkcjonowania do lokalnych przepisów. Szczegółowe informacje są dostępne w poszczególnych marketach Dino - przeczytamy w komunikacie zamieszczonym przez sieć marketów spożywczych Dino.

Tym samym sieć sklepów Dino dołączyła do listy marketów, które w związku z pandemią wydłużyły funkcjonowanie swoich placówek.

d4dbehu

Ma to związek z zmniejszeniem liczby klientów, którzy jednocześnie mogą przebywać w sklepach. W połowie kwietnia godziny pracy wydłużyły placówki Lidla i Biedronki. Nowe godziny przyjęły się na tyle dobrze, że w wielu sklepach obowiązują do dziś. Przykładowo, kilkadziesiąt Biedronek otwartych jest przez całą dobę.

Obejrzyj: Niedziele handlowe. "Powinny wrócić na ten i kolejny rok"

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4dbehu

Podziel się opinią

Share
d4dbehu
d4dbehu