Trwa ładowanie...
d2qqphc

Fortis Bank Polska rozwiązał umowę ze spółką zależną Rafako

22.12.Warszawa(PAP) - Fortis Bank Polska rozwiązał z Elwo, spółką
zależną Rafako, umowę ramową dotyczącą transakcji walutowych,
terminowych i pochodnych wraz z jednoczesnym...

d2qqphc

22.12.Warszawa(PAP) - Fortis Bank Polska rozwiązał z Elwo, spółką zależną Rafako, umowę ramową dotyczącą transakcji walutowych, terminowych i pochodnych wraz z jednoczesnym rozwiązaniem transakcji. Bank nie poinformował o wysokości kwoty do zapłaty z tytułu zobowiązań wynikających z transakcji - poinformowało Rafako w komunikacie.

W listopadzie Rafako informowało, że Elwo ma do rozliczenia walutowe transakcje terminowe (opcje walutowe oraz transakcje forwardowe) z Fortis Bankiem na łączną kwotę 15,4 mln euro lub 46,1 mln euro (odpowiednio wg zapadania częściowo warunkowych opcji put lub call), z terminem realizacji od dnia 12 grudnia 2008 roku do dnia 28 października 2011 roku.

Spółka informowała wówczas, że ewentualne zrealizowanie się dodatkowych warunków zawartych w niektórych transakcjach z bankiem spowoduje wygaśnięcie wszystkich praw i obowiązków dotyczących tych transakcji przed maksymalnym terminem ich zapadalności.

Elwo informowało wówczas także, o nierozliczonych walutowych transakcjach terminowych z bankiem Millennium, ING Bankiem Śląskim i Pekao.(PAP)

gsu/ ana/

d2qqphc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qqphc