Trwa ładowanie...
d3zkxn0

Informacje ze spółek

Informacje ze spółek.
Share
d3zkxn0

LPP
Skonsolidowane przychody ze sprzedaży osiągnięte w styczniu 2011 roku przez GK LPP wyniosły 184 mln zł i były wyższe od osiągniętych w styczniu 2010 roku o 14%. Szacunkowa wartość marży brutto na sprzedaży wyniosła ok. 44% i była niższa od zrealizowanej w styczniu roku poprzedniego o ok. 3 punkty procentowe.

NG2
Skonsolidowane przychody ze sprzedaży za miesiąc styczeń wyniosły 41,5 mln zł i były niższe od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego o 16,7%. Przychody ze sprzedaży detalicznej za miesiąc styczeń wyniosły 36,4 mln zł i były niższe od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego o 15,3%.

PGNIG
Wiceprezes ds. finansów PGNIG Sławomir Hinc powiedział, że spółka nie wyklucza udziału w prywatyzacji Stołecznego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. Złożenie oferty w ofercie nie jest przesądzone, a decyzję w tej sprawie zarząd ma podjąć po dokładnych analizach. Według informacji prasowych, zainteresowane SPEC-em są również fiński koncern energetyczny Fortum oraz PGE (Źródło: Rzeczpospolita)

d3zkxn0

STALPROFIL
Aviva Otwarty Fundusz Emerytalny Aviva BZ WBK zwiększył zaangażowanie do poziomu 9,84% udziału w kapitale zakładowym spółki, co stanowi 5,14% ogólnej liczby głosów na WZ. Przed zwiększeniem udziału Aviva OFE posiadał 9,41% udziału w kapitale zakładowym spółki (4,92% ogólnej liczby głosów na WZ).

CP ENERGIA
BZ WBK AIB TFI działając w imieniu Arka BZ WBK FIO, Arka Prestiż SFIO oraz Lucas FIO zwiększył zaangażowanie do poziomu 5,80% udziału w kapitale zakładowym spółki, co stanowi 5,80% ogólnej liczby głosów na WZ. Przed zwiększeniem udziału Fundusze posiadały 4,99% udziału w kapitale zakładowym spółki (4,99% ogólnej liczby głosów na WZ).

OPTIMUS
Pan Zbigniew Jakubas wraz z podmiotem zależnym- Multico Sp. z o.o. zmniejszył zaangażowanie w spółce do poziomu 4,49% udziału w kapitale zakładowym spółki (4,49% ogólnej liczby głosów na WZ). Przed zmniejszeniem udziału w posiadaniu Zbigniewa Jakubas wraz z podmiotem zależnym- Multico Sp. z o.o było 5,33% kapitału zakładowego (5,33% ogólnej liczby głosów na WZ).

d3zkxn0

Podziel się opinią

Share
d3zkxn0
d3zkxn0