Trwa ładowanie...

Kobiety powinny zarządzać domowymi finansami

Wczoraj Akademia Rodzinnych Finansów przeprowadziła w Warszawie szkolenie „Z kobietami o finansach”. W ramach programu edukacyjnego kobiety o niskich i średnich zarobkach mogły nauczyć się, jak lepiej planować domowe wydatki. W spotkaniu wzięło udział ponad 50 kobiet.

Share
Kobiety powinny zarządzać domowymi finansami
Źródło: WP.PL, fot: Kamil Jakubczak
d1s6p2k

Warszawa jest pierwszym miastem, w którym odbyło się bezpłatne szkolenie pt. „Z kobietami o finansach…”. Przed nami kolejne 4 organizowane w największych miastach Polski.
Program edukacyjny Provident Polska poprowadziła ekspert z zakresu edukacji finansowej i psychologii sukcesu – Marzena Bogdańska.

_ Z racji mojej współpracy z organizacjami kobiecymi i częstych rozmów podnoszone były tematy dotyczące problemów z finansami. Dlatego wraz z Providentem, który stworzył Akademię Rodzinnych Finansów, postanowiliśmy przeprowadzać takie szkolenia, by nauczyć kobiety, jak prawidłowo organizować domowe finanse - powiedziała Marzena Bogdańska. _
Jak dodała Bogdańska, celem szkolenia jest zainspirowanie kobiet do planowania swoich dochodów i wydatków.

Pytaniami, na które uczestniczki szkolenia starały się odpowiedzieć to: co naprawdę myślisz o pieniądzach i dobrobycie, w jaki sposób planować dochody i wydatki, jak tworzyć kapitał awaryjny, jak zarządzać sytuacjami kryzysowymi oraz, czy stać mnie na oszczędności?

d1s6p2k

Prócz planowania domowego budżetu, uczestniczki szkolenia nauczą się, jak korzystać z poszczególnych urządzeń, jak świadomie korzystać z energii i gdzie można znaleźć oszczędności łatwym sposobem – bez kosztów.

Program Akademii powstał jako odpowiedź na niską świadomość społeczną o zarządzaniu finansami oraz sprawnego funkcjonowania w przestrzeni ekonomicznej. Na szkolenia można zapisać się od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 - 14.00 pod numerami telefonów: (22) 444-06-72 oraz (22) 444-06-78. Dokładne miejsce szkolenia oraz wszelkie szczegóły zostaną podane po zapisie. Ilość miejsc ograniczona.

Kolejne spotkania odbędą się:
Kraków – 9 lipca w godz. 17.00 - 21.00
Katowice – 10 lipca w godz. 17.00-21.00
Łódź – 16 lipca w godz. 17.00 - 21.00
Poznań – 17 lipca w godz. 17.00 – 21.00

Kamil Jakubczak - Wirtualna Polska

d1s6p2k

Podziel się opinią

Share
d1s6p2k
d1s6p2k