Trwa ładowanie...
d3vb8qh

Kolporter chce do lipca 2012 r. mieć 80 sklepów sieci Dobry Wybór

12.10. Warszawa (PAP) - Kolporter, dystrybutor prasy i towarów FMCG, otworzył w Ełku dwa sklepy spożywcze w ramach sieci Dobry Wybór. Do lipca 2012 roku sieć Dobry Wybór ma liczyć...

d3vb8qh
d3vb8qh

12.10. Warszawa (PAP) - Kolporter, dystrybutor prasy i towarów FMCG, otworzył w Ełku dwa sklepy spożywcze w ramach sieci Dobry Wybór. Do lipca 2012 roku sieć Dobry Wybór ma liczyć co najmniej 80 sklepów w całej Polsce - poinformowała spółka w komunikacie prasowym.

Dotychczas sklepy sieci Dobry Wybór otwierane były jedynie na terenach woj. mazowieckiego i świętokrzyskiego. Placówki w Ełku są pierwszymi punktami, które zostały utworzone w woj. warmińsko-mazurskim.

"W niedługim czasie mają również powstać punkty w innych miastach Polski: Łodzi, Włocławku, Toruniu, Inowrocławiu, Bolesławcu, Lubinie, Krakowie, Nowym Sączu, Lublinie i Skarżysku. Do lipca 2012 roku sieć Dobry Wybór będzie liczyć co najmniej 80 sklepów w całej Polsce" - podała spółka.

Aktualnie do sieci samoobsługowych sklepów spożywczych Dobry Wybór należy 15 placówek.

d3vb8qh

Sklepy sieci Dobry Wybór prowadzone są w systemie partnerskim. Osobą bezpośrednio odpowiedzialną za funkcjonowanie sklepu jest prowadzący własną działalność gospodarczą partner Kolportera. Firma oddaje mu w użytkowanie lokal wraz z pełnym wyposażeniem oraz zapewnia dostawę towarów handlowych. Partner świadczy w zamian usługę pośrednictwa sprzedaży.

Kolporter, do którego należy sieć Dobry Wybór, jest największym dystrybutorem prasy i jednym z największych dystrybutorów towarów FMCG w Polsce. Spółka jest właścicielem ponad 870 saloników prasowych (w tym blisko 70 salonów premium Top-Press).(PAP)

now/ ana/

d3vb8qh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vb8qh