Trwa ładowanie...
rekord

Kto rozbije bank?

Od ostatniej wielkiej kumulacji w Lotto minęły niecałe trzy tygodnie, a już znowu można wygrać potężną kasę. Tym razem, w najbliższym losowaniu, do ustrzelenia jest 17 milionów.

Share
Kto rozbije bank?
Źródło: lotto
dp2pecl

Poprzednia wielka kumulacja sprawiła, że mieszkaniec Bytomia wygrał ponad 22 mln złotych. Szczęśliwiec obstawił wtedy liczby: 8, 10, 28, 29, 42, 48. Tym razem stawka jest nieco mniejsza, ale gra wciąż jest warta świeczki.
Ostatnia wygrana miała miejsce 1 kwietnia. Natomiast w najbliższy czwartek będzie można wygrać 17 milionów złotych.

Losowania Lotto, Lotto Plus odbywają się we wtorki, czwartki oraz soboty o godz. 21.40. Mini Lotto losowane jest 6 razy w tygodniu. Możemy je oglądać zarówno na antenie TVP Info, jak i w internecie na stronie www.lotto.pl
Najwyższe wygrane w Lotto w historii padły w 2012 roku w: Gdyni (33,7 mln zł), Bolesławcu (30,9 mln zł) oraz Bolimowie (29,4 mln zł).

Ubiegłoroczna sprzedaż wszystkich produktów dostępnych pod marką LOTTO wyniosła ponad 3,26 mln zł, co oznacza, że Totalizator Sportowy w 102 proc. zrealizował zakładany plan sprzedażowy. Spółka zanotowała także zysk netto w wysokości około 250 mln zł.

dp2pecl

Podziel się opinią

Share
dp2pecl
dp2pecl