Trwa ładowanie...
d2dgzdm

Marvipol ma wyłączność na negocjacje z Ciechem ws. kupna działki w Warszawie

09.07. Warszawa (PAP) - Ciech i Marvipol podpisały list intencyjny, na mocy którego Marvipol ma wyłączność negocjacyjną w sprawie kupna od Ciechu nieruchomości w Warszawie - podały...

Share
d2dgzdm

09.07. Warszawa (PAP) - Ciech i Marvipol podpisały list intencyjny, na mocy którego Marvipol ma wyłączność negocjacyjną w sprawie kupna od Ciechu nieruchomości w Warszawie - podały spółki w komunikatach.

"W oparciu o postanowienia zawarte w treści Listu, Emitent będzie prowadził z Marvipol, na zasadzie wyłączności w okresie obowiązywania Listu, negocjacje mające na celu w szczególności określenie warunków nabycia przez Marvipol od Emitenta prawa użytkowania wieczystego nieruchomości, stanowiącej usytuowaną w Warszawie działkę gruntu" - napisano w komunikacie Ciechu.

"Ostateczny termin ważności Listu, przed upływem którego powinna zostać zawarta ostateczna umowa kupna - sprzedaży nieruchomości, został ustalony na dzień 7 sierpnia 2010r" - dodano.

Marvipol podał w swoim komunikacie, że nieruchomość przeznaczona będzie na realizację kolejnego projektu deweloperskiego.

Ciech chce sprzedać część swojej działki przy ulicy Powązkowskiej w Warszawie o powierzchni 1,2 ha. (PAP)

pel/ ana/

d2dgzdm

Podziel się opinią

Share
d2dgzdm
d2dgzdm