Największe grzechy polskich pracowników
Każdemu czasem zdarzy się spóźnić do pracy. Ale lista grzechów i nieuczciwych zachowań pracowników jest znacznie dłuższa: przychodzenie do pracy pod wpływem alkoholu, załatwianie fałszywego zwolnienia lekarskiego, mimo dobrego stanu zdrowia, dorabianie do pensji w godzinach pracy czy wykorzystywanie do celów prywatnych służbowego telefonu czy drukarki. CBOS w badaniu "Etyka pracownicza" przeprowadzonym na początku czerwca 2016 roku sprawdził, ilu pracowników ma na sumieniu takie grzechy, i jaka część akceptuje takie zachowania.
Każdemu czasem zdarzy się spóźnić do pracy. Ale lista grzechów i nieuczciwych zachowań pracowników jest znacznie dłuższa: przychodzenie pod wpływem alkoholu, załatwianie fałszywego zwolnienia lekarskiego, mimo dobrego stanu zdrowia, dorabianie do pensji w godzinach pracy czy wykorzystywanie do celów prywatnych służbowego telefonu czy drukarki.
CBOS w badaniu ,,Etyka pracownicza" przeprowadzonym na początku czerwca 2016 roku sprawdził, ilu pracowników ma na sumieniu takie grzechy, i jaka część akceptuje takie zachowania.