Trwa ładowanie...

Niedziele handlowe 2018: czy zrobisz zakupy 21 października?

Niedziela handlowa przypada na początku i końcu miesiąca. Oznacza to, że w niedzielę 21 października wszystkie największe sklepy będą nieczynne. Z odsieczą zapracowanym przybędzie Żabka i Carrefour Express.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Niedziele handlowe 2018: czy zrobisz zakupy 21 października?Źródło: iStock.com
d2skhpy

### Niedziela handlowa – kiedy

Już od marca, kiedy to weszła w życie ustawa mówiąca, która niedziela jest handlowa, a która nie, życie wielu osób się komplikuje. Mimo upływu kilku miesięcy wiele osób wciąż ma problem z zapamiętaniem, która niedziela jest handlowa. Przypomnijmy, że niedziela handlowa przypada w pierwszy i ostatni weekend miesiąca. Oznacza to, że w niedziele niehandlowe Biedronka, Lidl, Auchan i wszystkie inne największe sklepy są nieczynne.

### Niedziela handlowa 21 października - czy zrobisz dziś zakupy?

21 października wszystkie oblegane przez Polaków supermarkety będą nieczynne. Biedronka, Lidl i inne supermarkety zostaną zamknięte, a ich pracownicy będą cieszyli się z dnia wolnego. Jednak w celu zniwelowania strat sprzedażowych oraz ułatwienia życia najbardziej zapracowanym wiele sklepów wydłuża godziny otwarcia swoich sklepów w każdą sobotę. Dzięki temu dziś możesz zrobić zakupy nawet o godzinie 23. Jutro ta sztuka będzie utrudniona, jednak nie niemożliwa. W niedziele handlowe i niehandlowe czynne są oddziały sieci Żabka i Carrefour Express. Jutro zakupy będzie można zrobić również na stacjach benzynowych i w sklepach osiedlowych, o ile za kasą stanie ich właściciel. Na klientów czekać będą również wszystkie lokale gastronomiczne i kina, również te ulokowane w galeriach handlowych.
Najbliższa niedziela handlowa odbędzie się za tydzień – 28 października.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2skhpy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2skhpy
d2skhpy