Trwa ładowanie...
d19yhn6

Przegląd informacji ze spółek

Robyg wyemitował  100 tys. sztuk obligacji na okaziciela serii S o wartości nominalnej 1 000 zł każda i łącznej wartości emisyjnej 100 mln zł oraz terminie zapadalności 5 lat, poinformowała spółka.

Share
d19yhn6

Polska Grupa Odlewnicza podjęła uchwałę w sprawie emisji obligacji na okaziciela serii A1 w liczbie do 42 200 tys. sztuk o wartości nominalnej 1 tys. zł każda, poinformowała spółka.

ES-System osiągnął ok. 0,4 mln zł skonsolidowanej straty netto, ok.1 mln zł skonsolidowanego EBIT i ok. 83 mln zł skonsolidowanych przychodów w I półroczu 2016 r. według wstępnych danych, podała spółka.

Voxel dokonał przydziału 10 000 obligacji serii G o łącznej wartości nominalnej 10 mln zł, podała spółka.

Oferta ZUE na kwotę 27,9 mln zł netto (35,7 mln zł brutto) okazała się najniższa w postępowaniu przetargowym PKP Polskich Linii Kolejowych na prace przy odcinku na linii nr 353, podała spółka.

d19yhn6

eTravel, należący do giełdowej grupy Netmedia, złożył wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) o wydanie zgody na przejęcie kontroli nad Fly Away Travel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, podał Urząd.

JWA zaprezentuje prognozy finansowe na 2016 i 2017 rok w 'najbliższym czasie', poinformował ISBnews prezes Kamil Stanek. Spółka planuje rozwój do trzech start-upów kwartalnie i wyjście za granicę.

Lokum Deweloper wprowadził do sprzedaży 135 lokale w etapie IIa osiedla Lokum Victoria we Wrocławiu, podała spółka. Zakończenie inwestycji zaplanowane jest na IV kw. 2017 r.

Echo Polska Properties (EPP, wcześniej Echo Prime Properties) w której Echo Investment posiada 25% minus jeden udział, planuje wprowadzenie wszystkich akcji do obrotu na giełdy papierów wartościowych w Luksemburgu oraz Johannesburgu.

d19yhn6

Ovostar Union zwiększył produkcję jaj o 16% r/r do 670 mln sztuk w I półroczu 2016 r., podała spółka. Wolumen sprzedaży wzrósł w ujęciu rocznym o 12% i wyniósł 474 mln szt.

Spółka zależna JR Holding - Palabra - zawarła z osobami fizycznymi umowę nabycia dwóch nieruchomości i udziałów w użytkowaniu wieczystym nieruchomości w Sosnowcu za łącznie brutto 9,84 mln zł, podała spółka.

Grupa Azoty szacuje wpływ odpisów spółki zależnej Grupy Azoty Zakładów Chemicznych Police na skonsolidowany wynik na działalności operacyjnej EBIT w wysokości około 24,4 mln zł, podała grupa.

Grupa Biotec z Rosji spełniła jedno z postanowień w ramach porozumienia w sprawie rrozwiązania umów z Biotonem, podała spółka.

d19yhn6

Podziel się opinią

Share
d19yhn6
d19yhn6