WP

Rośnie konkurencja dla McDonald's?

McDonaldowi rośnie rdzennie polska konkurencja w postaci spółki Mr Hamburger. Firma z Sosnowca chce w 2014 roku rozszerzyć działalność swoich fast-foodów na całą Polskę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rośnie konkurencja dla McDonald's?
(zrzut ekranu)
WP

McDonaldowi rośnie rdzennie polska konkurencja w postaci spółki Mr Hamburger. Firma z Sosnowca chce w 2014 roku rozszerzyć działalność swoich fast foodów na całą Polskę.

- Zarząd zdecydował o rozszerzeniu oferty gastronomicznej konceptu „Leśnego Runa” o dania typu fast food. Ten typ menu wprowadzony został już do restauracji Leśne Runo w Poczesnej, do pozostałych trafi w najbliższych tygodniach - podała spółka, która jest notowana na giełdowym rynku NewConnect.

Mr Hamburger S.A. (dawniej Mr Kuchar S.A.) jest siecią restauracji "Leśne Runo" oferujących dania tradycyjnej polskiej kuchni, której punkty zlokalizowane są w sąsiedztwie stacji paliwowych przy najpopularniejszych trasach w kraju. Obecnie pod tą marką funkcjonuje 13 restauracji, w tym trzy prowadzone na zasadzie franczyzy. Firma chce dalej rozwijać tę markę. W tym celu pozyskuje nowe lokalizacje przydrożne.

WP

Obecnie w województwie śląskim działa 16 lokali Mr Hamburger, w tym sześć własnych oraz dziewięć na zasadzie franczyzy. W roku 2014 zarząd planuje rozszerzenie działalności sieci Mr Hamburger na całą Polskę. Bary mają być otwierane w galeriach handlowych oraz w centrach miast.

Polub WP Finanse
WP
WP