Trwa ładowanie...
d36tvzx

SAPpeers.com ma umowę z Technology Space o szacow. wartości 20 mln zł w 5 lat

Warszawa, 25.05.2016 (ISBnews) - SAPpeers.com podpisał umowę z Technology Space o szacowanej wartości ok. 20 mln zł w okresie 5-letnim, a także umowę z eFactor, podała spółka w dwóch odrębnych komunikatach.

Share
d36tvzx

"Technology Space jest dostawcą rozwiązań w zakresie: systemów backupu, archiwizacji danych, wysokiej dostępności, środowiska serwerowego i macierzowego, systemów wirtualnych, systemów bezpieczeństwa. Umowa określa ogólne zasady doradztwa przez emitenta na rzecz zainteresowanych klientów w zakresie usług IT dotyczących kompleksowych rozwiązań informatycznych świadczonych przez Technology Space" - czytamy w komunikacie.

Umowa została zawarta na okres 5-letni, a szacowana wartość kontraktu może wynieść ok. 20 mln zł w okresie jej trwania, podano również.

Umowa z firmą eFactor dotyczy świadczenia usług doradczych w zakresie pozyskania dotacji na pokrycie kosztów realizacji inwestycji pod nazwą: "Wdrożenie technologii e-usług komplementarnych dostępnych w chmurze wspomagających wdrożenia systemu SAP", polegającej na poszerzeniu oferty spółki o usługę systemu terminalowego, usługę audytu bezpieczeństwa on-line, usługę wirtualizacji i archiwizacji danych, podano w drugim komunikacie.

Przedmiotowy wniosek zostanie złożony w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowanego przez Unię Europejską. Wartość inwestycji określona przez emitenta wynosi 9 mln zł, a wartość dotacji szacowana jest na 6 mln zł.

"Umowa została uznana przez spółkę za istotną, gdyż jej realizacja związana jest bezpośrednio ze strategią emitenta i dalszym jego rozwojem i będzie mieć wpływ na sytuację majątkową, finansową i gospodarczą" - podsumowano w informacji.

SAPpeers.com - specjalizujący się w tworzeniu i wdrażaniu usług informatycznych oraz konsultingu - debiutuje dziś na rynku NewConnect.

(ISBnews)

d36tvzx

Podziel się opinią

Share
d36tvzx
d36tvzx