Trwa ładowanie...

Sklep eBay zyskuje przewagę nad Allegro. Polakom będzie łatwiej handlować

Amerykański eBay uruchomił właśnie narzędzie, które pomaga w przygotowywaniu opisów towarów w kilku językach. Pomóc może to polskim sprzedawcom.

Sklep eBay zyskuje przewagę nad Allegro. Polakom będzie łatwiej handlowaćŹródło: flickr.com, fot: KAZUHISA OTSUBO/CC/Flickr
d2kp1bb
d2kp1bb

eBay nie ma łatwo w walce o polskich użytkowników. Portal Allegro ma bardzo silną pozycję na rodzimym rynku i skutecznie walczy z konkurencją. Światowy gigant może jednak wkrótce podebrać część klientów. Pomóc ma w tym nowe narzędzie.

Mowa o eBaymag, który służy do usprawnienia sprzedaży zagranicznej. Pozwala tworzyć opisy przedmiotów w kilku językach jednocześnie. Wystarczy wpisać kilka danych o produkcie, a opisy aukcji w innych językach generują się automatycznie. Do niedawna platforma była dostępna tylko w języku angielskim, teraz uruchomiono także polską wersję.

Zobacz także: Czym skutkuje skasowanie danych i kont w internecie?

eBay zachwala, że przed sprzedawcami, którzy zaczną z niego korzystać, otwiera się baza 168 mln aktywnych kupujących. Na zachętę podaje również, że sprzedaż zagraniczna stanowi aż 60 proc. wszystkich transakcji na platformie.

Ebay
Źródło: Ebay, fot: screen
d2kp1bb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2kp1bb