Trwa ładowanie...
d3m6hih

Skrót wiadomości ze spółek giełdowych - piątek

- Akcjonariusze TVN zdecydowali o wypłacie 0,3 zł dywidendy na akcję z zysku za 2014 rok. Dniem ustalenia prawa do dywidendy będzie 19 czerwca, a dniem jej wypłaty 3 lipca.

Share
d3m6hih

- Bogdanka liczy, że produkcja w przyszłym roku będzie wyższa niż w tym, mimo że warunki rynkowe raczej się nie poprawią. Więcej na temat przyszłorocznych założeń, w tym m.in. nakładów inwestycyjnych, wiadomo będzie na przełomie trzeciego i czwartego kwartału, kiedy zakończą się kontraktacje.

- Grupa Azoty kontynuuje negocjacje w sprawie nowej umowy długoterminowej z PGNiG - poinformował PAP Witold Szczypiński, wiceprezes Grupy Azoty. Dodał, że rabat od PGNiG na ceny gazu w większym stopniu odczują klienci azotowej firmy niż ona sama.

- W ciągu dwóch tygodni od premiery blisko 700 tys. graczy uruchomiło grę Wiedźmin 3: Dziki Gon za pośrednictwem technologii GOG Galaxy - podał CD Projekt w komunikacie.

d3m6hih

- Norges Bank zmniejszył zaangażowanie w Mostostal Zabrze do 4,99 proc. udziału w kapitale zakładowym i głosach na WZ - podała spółka w komunikacie.

- Fundusze inwestycyjne Fulcrum FIZ, Falcon FIZ i Napoleon FIZ ogłosiły wezwanie na 46,22 proc. akcji FAM oferując 0,60 zł za akcję - poinformował w piątek pośredniczący w wezwaniu Trigon Dom Maklerski.

Więcej informacji o spółkach i rynku kapitałowym w serwisie ekonomicznym Polskiej Agencji Prasowej biznes.pap.pl.

d3m6hih

Podziel się opinią

Share
d3m6hih
d3m6hih