Trwa ładowanie...
d3tz9rg
d3tz9rg

Skrót wiadomości ze spółek giełdowych - środa

- Cena przy sprzedaży 0,55 proc. akcji PZU przez mBank w trybie przyspieszonego budowania księgi popytu została ustalona na 37,75 zł za akcję - podał mBank w komunikacie.
Share
d3tz9rg

- Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie 3 grudnia wprowadzi do obrotu nowe kontrakty terminowe na akcje Banku Millennium, BZ WBK, Cyfrowego Polsatu, CCC, Enei i Energi.

- PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna zdecydowało o pozostawieniu w eksploatacji bloku 1 w Elektrowni Bełchatów - podały w komunikacie Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

- Spółka Simple może zrealizować w pierwszym kwartale 2016 roku kolejną akwizycję - poinformował podczas konferencji prasowej prezes Przemysław Gnitecki. Jej wartość zawrze się w przedziale 5-10 mln zł. Simple sfinansuje ją ze środków własnych.

d3tz9rg

- Gamrat, spółka zależna Lenteksu, podpisała przedwstępną umowę zakupu 100 proc. akcji Baltic Wood za 23 mln zł - podał Lentex w środowym komunikacie.

- Zarząd BBI Development przyjął program skupu akcji własnych zakładający skup do 5,8 mln akcji za nie więcej niż 2,92 mln zł - poinformowała spółka w komunikacie.

- Elektrobudowa zawiąże w 2015 roku 11,78 mln rezerwy na naliczoną przez PSE karę za zwłokę w realizacji robót - podała spółka w komunikacie.

- Fundusze Altus TFI przekroczyły łącznie 5 proc. udziału w akcjonariacie Zakładów Urządzeń Komputerowych Elzab - podała spółka w komunikacie.

============================= * Więcej informacji o spółkach i rynku kapitałowym w serwisie ekonomicznym Polskiej Agencji Prasowej biznes.pap.pl. (PAP) =============================

d3tz9rg

Podziel się opinią

Share
d3tz9rg
d3tz9rg