Trwa ładowanie...
d4jmtj2

Sygnity ma umowę z PFRON o wartości 14,9 mln zł brutto

21.12. Warszawa (PAP) - Sygnity podpisało z PFRON umowę na modyfikację Systemu Obsługi Dofinansowań i Refundacji. Umowa ma na celu umożliwienie wykonywania zmian systemu SODiR w...

Share
d4jmtj2

21.12. Warszawa (PAP) - Sygnity podpisało z PFRON umowę na modyfikację Systemu Obsługi Dofinansowań i Refundacji. Umowa ma na celu umożliwienie wykonywania zmian systemu SODiR w ramach potrzeb zgłaszanych przez PFRON (w tym zmian prawnych). Wartość zlecenia wynosi 14,9 mln zł brutto - poinformowała spółka w komunikacie prasowym.

Umowa obejmuje utrzymanie, wsparcie, konserwację oraz modyfikację systemu SODiR zgodnie z potrzebami i zmieniającymi się przepisami prawnymi w obszarze regulowanym przez ustawę o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych. Została zawarta na okres 24 miesięcy.

System SODIR, zbudowany przez Sygnity, obsługuje beneficjentów pomocy publicznej, którzy elektronicznie lub papierowo składają wnioski o dofinansowanie wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych oraz wnioski o refundację składek na ubezpieczenia społeczne pracowników niepełnosprawnych. Obecnie w systemie zarejestrowanych jest prawie 50 tysięcy beneficjentów: pracodawców, osób prowadzących działalność gospodarczą i rolników.(PAP)

gsu/ jtt/

d4jmtj2

Podziel się opinią

Share
d4jmtj2
d4jmtj2