Emerytura
Prawo
W podróży
Praca
Zakupy
Wideo
Obserwuj nas na:
Popularne w serwisie
Finanse
:
Powstaje gigantyczny posąg Matki Boskiej. Będzie mieć 55 metrów
Paulina Master
Znajdź liczbę 17. Mało kto robi to w mniej niż 10 sekund
Redakcja WP Finanse
Straty sięgają już 40 tys. zł. Rośnie nagroda za wykrycie sprawcy
Magda Żugier
Deweloper zbudował balkony, nie można na nie wejść. Tak to tłumaczy
Adam Sieńko
Zbieracze ruszyli do lasów. Tyle kosztują jagody w tym sezonie
Maria Glinka
"Baśń zaczyna pękać". Niemcy piszą o Polakach
Adam Sieńko
Emerytura
Prawo
W podróży
Praca
Zakupy
Wideo
Zaloguj
energa
(strona 16 z 16)
Energa, Lotos i PGNiG zbudują elektrociepłownię za około 800 mln zł
Energa, Grupa Lotos oraz PGNiG podpisały umowę w sprawie opracowania studium wykonalności, budowy i eksploatacji elektrociepłowni gazowej o mocy 200 MW, której szacunkowy koszt to około 800 mln zł
6 maja 2009, 15:04
Zapisz
Zapisano
Udostępnij
Energa wstępnie zainteresowana budową elektrowni na Wiśle
Energa jest wstępnie zainteresowana budową stopnia i elektrowni wodnej na Wiśle poniżej tamy we Włocławku, jeśli jednak odstąpi od projektu, to powstanie tam stopień spiętrzający bez elektrowni - poinformował w czwartek dziennikarzy minister środowiska Maciej Nowicki.
16 kwietnia 2009, 13:12
Zapisz
Zapisano
Udostępnij
Energa i Tauron raczej dla inwestora branżowego - MSP
14.11.Warszawa (PAP) - Grupy energetyczne Energa i Tauron prawdopodobnie nie będą prywatyzowane poprzez giełdę ze względu na sytuację na rynku kapitałowym. Zostaną raczej...
14 listopada 2008, 12:19
Zapisz
Zapisano
Udostępnij
Energa zbuduje kilkaset biogazowni
7.11.Warszawa (PAP) - Grupa Energa rozpoczęła realizację programu Bezpieczna Energetycznie Gmina - Energa BIOGAZ. We współpracy z gminami z północnej i środkowej Polski chce...
7 listopada 2008, 14:11
Zapisz
Zapisano
Udostępnij
Grupa Energa planuje zbudować kilkaset biogazowni
Grupa Energa rozpoczęła realizację programu Bezpieczna Energetycznie Gmina - Energa BIOGAZ. W północnej i środkowej Polsce ma powstać kilkaset biogazowi. Pierwsze w 2010 r.
7 listopada 2008, 12:45
Zapisz
Zapisano
Udostępnij
List intencyjny ws. budowy elektrowni gazowej w Gdańsku
Grupy Lotos i Energa oraz Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG) podpisały list intencyjny w sprawie budowy nowoczesnej elektrowni gazowej w Gdańsku.
27 października 2008, 11:20
Zapisz
Zapisano
Udostępnij
Energa, Lotos i PGNiG planują budowę elektrociepłowni w Gdańsku
27.10.Warszawa (PAP) - Energa, Grupa Lotos oraz PGNiG podpisały list intencyjny w sprawie budowy elektrociepłowni gazowej w Gdańsku. Głównym odbiorcą energii elektrycznej i...
27 października 2008, 09:53
Zapisz
Zapisano
Udostępnij
Energa chce do 2015 r. zainwestować do 20 mld zł (opis)
14.10.Warszawa (PAP) - Grupa Energa chce do 2015 roku przeznaczyć do 20 mld zł m.in. na rozwój sieci dystrybucyjnej i rozbudowę mocy wytwórczych - poinformowali przedstawiciele...
14 października 2008, 14:01
Zapisz
Zapisano
Udostępnij
Energa w ciągu najbliższych sześciu lat chce zainwestować do 20 mld zł
14.10.Warszawa (PAP) - Grupa Energa chce do 2015 roku przeznaczyć do 20 mld zł m.in. na rozwój sieci dystrybucyjnej i rozbudowę mocy wytwórczych - poinformowała spółka w...
14 października 2008, 11:07
Zapisz
Zapisano
Udostępnij
Poprzednie
1
…
13
14
15
16
Następne