Apator chce wypłacić z zysku za '11 co najmniej 0,7 zł dywidendy brutto na akcję
27.10. Warszawa (PAP) - Apator chce wypłacić z zysku za rok obrotowy 2011 co najmniej 0,7 zł dywidendy brutto na akcję, co stanowić będzie łącznie 24,5 mln zł - poinformowała...