Terminal LNG stacją benzynową dla statków
Chcemy, żeby terminal LNG stał się "stacją benzynową" dla statków zasilanych gazem skroplonym - poinformował PAP prezes Polskiego LNG Rafał Wardziński. Dodał, że decyzje o rozbudowie terminalu o taką instalację spółka prawdopodobnie podejmie w przyszłym roku.