Trwa ładowanie...

Wyniki Lotto. Superkumulacja rozbita

Sobotnie losowanie Lotto wyłoniło aż dwóch zwycięzców. Jeden z graczy wytypował prawidłowo sześć liczb i dzięki temu rozbił superkumulację - ponad 23 mln zł. Druga osoba także może mówić o szczęściu - trafiła Lotto Plus. Wygrana to milion złotych.

Wyniki Lotto. Superkumulacja rozbitaFot: Totalizator Sportowy
d4byudy
d4byudy

W sobotnim losowaniu padły następujące liczby: 22, 33, 37, 38, 42, 45. Dokładna wygrana to 23 270 273,50 zł.
Nie jest to jednak rekordowa suma, jaką udało się zgarnąć w loterii. Miesiąc temu, 17 marca, padła najwyższa wygrana w historii Totalizatora Sportowego. Z rekordowej „szóstki” cieszy się gracz, który zakupił zakłady w niewielkiej miejscowości Skrzyszów w województwie małopolskim. Szczęściarz zgarnął aż 36,7 mln zł (minus 10 proc. podatku)
.

Z kolei rekordowa kumulacja w Lotto miała miejsce w zeszłym roku. Wówczas 60 mln zł podzieliło między siebie aż trzech wygranych.

Lotto jest grą kumulacyjną. Im więcej jest zawartych zakładów, tym większa będzie pula na wygrane. Cena zakładu wynosi 3 złote. Jeśli do tej kwoty dopłacimy złotówkę, to weźmiemy także udział w losowaniu Lotto Plus. Tak właśnie uczyniła osoba, która trafiła w sobotę trafiła okrągły milion. Liczby, które padły w losowaniu Lotto Plus, to: 2, 34, 36, 41, 43, 46.

W sobotę los uśmiechnął się do tysięcy innych osób, które postanowiły zagrać w Lotto oraz Lotto Plus. Między innymi aż 140 osób trafiło piątkę. To oznacza, że dostaną od Totalizatora ponad 6 tys. zł. Natomiast w Lotto z Plusem, piątkę trafiło 81 osób. Dostaną po 3,5 tys. zł. Prócz tych wygranych jest wiele osób, którym udało się trafić czwórkę czy chociaż trójkę. Warto więc sprawdzić los.

d4byudy

Losowania Lotto odbywają się trzy razy w tygodniu - we wtorki, czwartki i soboty o godz. 21.40.

Do tej pory ranking najwyższych wygranych w Lotto wyglądał, jak na grafice poniżej. Wkrótce przybędzie na niej kolejne miasto, gdzie padła sobotnia superwygrana.

(fot. WP)
Źródło: (fot. WP)
d4byudy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4byudy