Trwa ładowanie...

Wyniki Lotto. Wiemy, czy padła szóstka

Kumulacja w Lotto wzrosła do 6 milionów złotych. Od trzech losowań nikt nie trafił szóstki w głównym losowaniu. Ale to nie oznacza, że kupon można wyrzucić z żalu do kosza. Lepiej go dokładnie sprawdzić, bo jest wiele mniejszych wygranych.

Wyniki Lotto. Wiemy, czy padła szóstkaŹródło: East News
dqb5onm
dqb5onm

W sobotnim losowaniu wytypowano następujące liczby: 4, 15, 27, 35, 36 i 46. Jednak nikomu nie udało się trafić "szóstki". Z kolei w Lotto Plus wylosowano: 13, 20, 23, 24, 27 i 45. Ale i w tym losowaniu żaden z graczy nie miał szczęścia.

W sobotę los uśmiechnął się natomiast do wielu Polaków. Choć milionerami nie zostali, to udało im się ustrzelić mniejsze nagrody. 48 osobom udało się trafić w głównym losowaniu "piątkę" - otrzymają od Lotto po ponad 6,5 tys. zł. Prawie 3 tys. graczy poprawnie skreśliło "czwórkę" - dostaną po 181,5 zł. Jeszcze więcej, bo ponad 55 tys. osób trafiło "trójkę" - to daje im wygraną po 24 zł.

Lotto. Tego nie wiesz o grach liczbowych. Zobacz wideo:

Również w Lotto Plus wiele osób trafiło mniejsze wygrane. 36 osób poprawnie wytypowało pięć liczb - otrzymają po 3,5 tys. zł. Ponad 1,8 tys. osób trafiło "czwórkę" - dostaną po 100 zł. Z kolei "trójkę" ustrzeliło ponad 35 tys. osób - nagroda to 10 zł.

dqb5onm

Wygrane jak marzenie

Ostatni raz kumulacja w Lotto została rozbita 12 sierpnia. Ponad 4 mln zł powędrowały do szczęśliwca z Suwałk. W kolekturze zwycięzca puścił tylko jeden los metodą chybił trafił. Tym samym Suwałki już po raz trzeci znalazły się na mapie miejscowości, w których padły milionowe wygrane. Poza opisaną powyżej "szóstką", ponad 4 mln zł udało się "ustrzelić" w 2014 r., a kilka miesięcy później w 2015 r. padła szósta co do wielkości wygrana w historii Lotto, która wynosiła ponad 30 mln zł.

W tym roku, dokładnie 17 marca, padła najwyższa wygrana w historii Totalizatora Sportowego. Z rekordowej "szóstki" cieszył się gracz, który zakupił zakłady w niewielkiej miejscowości Skrzyszów w woj. małopolskim. Szczęściarz zgarnął aż 36,7 mln zł (minus 10 proc. podatku). Z kolei rekordowa kumulacja w Lotto miała miejsce w zeszłym roku. Wówczas 60 mln zł podzieliło między siebie aż trzech wygranych.

Za 3 zł można stać się milionerem

Lotto jest grą kumulacyjną. Im więcej jest zawartych zakładów, tym większa będzie pula na wygrane. Cena zakładu wynosi 3 złote. Jeśli do tej kwoty dopłacimy złotówkę, to weźmiemy także udział w losowaniu Lotto Plus.

Losowania Lotto odbywają się trzy razy w tygodniu - we wtorki, czwartki i soboty o godz. 21.40.

dqb5onm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqb5onm