Trwa ładowanie...

Zmysłowe królestwo nadzienia w telewizji

W grudniu wystartuje telewizyjna kampania reklamowa firmy
Mieszko. Motywem przewodnim kampanii będzie pełen emocji i elegancji spot
reklamowy pod hasłem "Mieszko. Królestwo Nadzienia".

Zmysłowe królestwo nadzienia w telewizjiŹródło: Jupiterimages
dfqc6hr
dfqc6hr

Głównym celem kampanii jest zaprezentowanie kluczowych marek w portfelu Mieszko. Spot koncentruje się na strategicznych produktach upominkowych: bombonierkach Amoretta, Chocoladorro i Cherrissimo.

Film reklamowy jest wizualnie wysmakowaną historią o emocjach i pięknie wyjątkowych chwil. Składa się z trzech części, z których każda dedykowana jest innym uczuciom. Piękne zdjęcia bohaterów i czekoladek oraz zmysłowa muzyka stanowią dodatkowe atuty spotu.

Kampania skoncentrowana będzie głównie w stacjach ogólnopolskich TVP1, TVP2, TVN i POLSAT a uzupełniać ją będą stacje tematyczne: FoxLife, Kuchnia TV, Zone Club, Movies24, Universal Channel, Canal+, Zone Romantica, AXN Crime, BBC Lifestyle, BBC Knowledge. Spot będzie emitowany w dwóch wersjach 30" i 15".

Kampania prowadzona w okresie świąteczno - noworocznym jest kolejnym etapem budowania znajomości marki Mieszko jako brandu parasolowego produktów czekoladowych oraz wzmacniania znajomości brandów indywidualnych segmentu produktów upominkowych, takich jak: Chocoladorro, Cherrissimo oraz Amoretta. Za przygotowanie filmu reklamowego odpowiada agencja S4, zakup mediów powierzono natomiast domowi mediowemu Maxus.

dfqc6hr

Firma Mieszko SA, jeden z najbardziej znanych polskich producentów słodyczy, działa na rynku od 1993 r. Obecnie firma dysponuje dwoma zakładami produkcyjnymi w Raciborzu i jednym w Warszawie, w których zatrudnia ponad 800 osób. Mieszko produkuje karmelki, wyroby czekoladowe i wafle na rynek Polski oraz na eksport (ponad 20 procent produkcji) do krajów UE, Stanów Zjednoczonych i Rosji. Najbardziej znane produkty firmy to cukierki musujące Zozole - lider na rynku cukierków musujących, Amoretta, Cherrissimo, Chocoladorro, czekoladki Michaszki, karmelki Frutis.

Autor: IP

dfqc6hr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfqc6hr