Trwa ładowanie...
d2zvvug
lotto

35 milionów złotych wciąż czeka. Lottomilioner nie zgłasza się po wygraną

Mieszkaniec Ziębic na Dolnym Śląsku wciąż nie zgłosił się po najwyższą wygraną w historii polskiego Lotto.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
35 milionów złotych wciąż czeka. Lottomilioner nie zgłasza się po wygraną
(Fot: Evan Lorne / Shutterstock)
d2zvvug

Totalizator Sportowy wciąż czeka na milionera, który trafił "szóstkę" w Lotto i wygrał 35 milionów złotych - poinformowało Radio Zet. Mieszkaniec Ziębic na Dolnym Śląsku wciąż nie zgłosił się po najwyższą wygraną w historii polskiego Lotto.

Totalizator przypomina, że każdy zwycięzca ma 50 dni na odbiór pieniędzy. Jeżeli w tym czasie się nie zgłosi, organizator Lotto zacznie jego dwumiesięczne poszukiwania. To kolejne 60 dni na zgłoszenie się po wygraną.

1, 14, 23, 31, 33, 35 - to właśnie te liczby przyniosły rekordową fortunę. Jak poinformował Totalizator Sportowy, wygrana z 23 sierpnia padła w leżących na Dolnym Śląsku Ziębicach, w kolekturze znajdującej się w centrum handlowym przy ulicy Wałowej 20. Jak informował Totalizator, szczęśliwy gracz i nowy milioner w całości zdał się na los. Zakłady, które przyniosły wygraną, zawarł metodą "chybił-trafił". Warto przypomnieć, że 240 osobom zabrakło jednego trafnego typowania, by "piątkę" przekształcić w pełną pulę. Na pocieszenie dostali nieco ponad 6 tysięcy złotych każdy.

d2zvvug

35 milionów złotych to do tej pory najwyższa wygrana, jaką zgarnął jeden typujący, jednak nie jest to najwyższa kwota, jaką do tej pory można było wygrać. We wrześniu 2011 roku kumulacja przekroczyła 56 milionów złotych. Cztery lata temu "szóstkę" trafiło dwóch grających.

Zobacz także nasz poradnik jak wygrać w Lotto?

d2zvvug

Podziel się opinią

Share
d2zvvug
d2zvvug