Trwa ładowanie...

Aaaby znaleźć zagranicznego partnera - przejdź kolejne moduły szkolenia "ABC eksportera"!

Wprawdzie w biznesie ślubów się nie bierze, ale zagraniczny partner biznesowy to długoterminowa decyzja. Jeśli inwestujesz swój czas i tak cenne dziś zasoby w działalność eksportową, zdobądź solidną wiedzę o poszukiwaniu i współpracy z zagranicznymi partnerami biznesowymi w nowych modułach szkolenia Akademii PARP „ABC eksportera”.

Share
Aaaby znaleźć zagranicznego partnera - przejdź kolejne moduły szkolenia "ABC eksportera"!
Źródło: Jupiterimages
dbzeu6m

Pierwsze moduły, uruchomione pod koniec października 2011, dają podstawową wiedzę na temat korzyści i zagrożeń dla firm, planujących działalność eksportową. Pomagają przygotować do tego ważnego kroku organizację swojego biznesu, zwłaszcza od strony księgowości, marketingu, a także obsługi nowych procedur celnych i podatkowych.

Nowouruchomione moduły wskazują jak i gdzie poszukiwać partnerów zagranicznych, nawiązywać kontakty, jak oceniać potencjał potencjalnych partnerów oraz jak z nimi współpracować na różnych etapach. W modułach znajdują się także elementy rozstrzygania sporów oraz finansowania i ubezpieczania działalności eksportowej, korzystając m. in. ze środków publicznych.

Akademia PARP to portal edukacyjny dający nieograniczony dostęp do wiedzy biznesowej. 30 szkoleń on-line jest dostępnych pod adresem www.akademiaparp.gov.pl. Wszyscy pracownicy sektora MSP oraz osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej mogą podjąć bezpłatną naukę. Zdobyta wiedza potwierdzana jest certyfikatem.

Więcej informacji: msp@akademiaparp.gov.pl
Infolinia 0-801 444 MSP (czyli 0-801 444 677)

dbzeu6m

Podziel się opinią

Share
dbzeu6m
dbzeu6m