Trwa ładowanie...
atak

Agencja Tajfun pilnowała WOŚP w Gdańsku. Jesteśmy w siedzibie firmy

W trakcie gdy doszło do dźgnięcia nożem Pawła Adamowicza za ochronę imprezy odpowiadała agencja Tajfun. Na zlecenie miasta ochrania ona wiele imprez oraz budynków w Gdańsku. Firma od wczoraj milczy. Dziennikarz money.pl pojechał do gdańskiej siedziby firmy.

Share
Agencja Tajfun pilnowała WOŚP w Gdańsku. Jesteśmy w siedzibie firmy
Źródło: WP.PL, fot: Paweł Orlikowski
d31hc4o

Tajfun działa od 2008 roku. Posiada licencję wystawioną na nazwisko Gracjana Zwolaka, ale w portalach społecznościowych jako dyrektor zarządzający występuje Dariusz Sokołowski. To były policjant, kurator sądowy, a także właściciel firmy windykacyjnej. Tajfunem zarządzać ma od półtora roku.

d31hc4o

Nasz dziennikarz pojechał do siedziny firmy Tajfun.

Na swojej stronie internetowej firma chwali się, że „oferuje swoje usługi w zakresie ochrony imprez masowych i okolicznościowych, ochrony klubów, dyskotek oraz ochrony stałej i doraźnej obiektów. (…) Firma „TAJFUN” gwarantuje świadczenia usług na odpowiednio wysokim poziomie.”

Na stronie można też znaleźć informację, że firma cały czas szuka ludzi do ochrony imprez masowych. Wymagania nie są duże: „przeszkolenie w zakresie ochrony imprez masowych (mile widziane), niekaralność, motywacja do pracy, mile widziani studenci”.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d31hc4o

Podziel się opinią

Share
d31hc4o
d31hc4o