Trwa ładowanie...
d241t0u
atak

Agencja Tajfun pilnowała WOŚP w Gdańsku. Jesteśmy w siedzibie firmy

W trakcie gdy doszło do dźgnięcia nożem Pawła Adamowicza za ochronę imprezy odpowiadała agencja Tajfun. Na zlecenie miasta ochrania ona wiele imprez oraz budynków w Gdańsku. Firma od wczoraj milczy. Dziennikarz money.pl pojechał do gdańskiej siedziby firmy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agencja Tajfun pilnowała WOŚP w Gdańsku. Jesteśmy w siedzibie firmy
(WP.PL, Fot: Paweł Orlikowski)
d241t0u

Tajfun działa od 2008 roku. Posiada licencję wystawioną na nazwisko Gracjana Zwolaka, ale w portalach społecznościowych jako dyrektor zarządzający występuje Dariusz Sokołowski. To były policjant, kurator sądowy, a także właściciel firmy windykacyjnej. Tajfunem zarządzać ma od półtora roku.

Nasz dziennikarz pojechał do siedziny firmy Tajfun.

Na swojej stronie internetowej firma chwali się, że „oferuje swoje usługi w zakresie ochrony imprez masowych i okolicznościowych, ochrony klubów, dyskotek oraz ochrony stałej i doraźnej obiektów. (…) Firma „TAJFUN” gwarantuje świadczenia usług na odpowiednio wysokim poziomie.”

d241t0u

CZYTAJ: Agencja ochrony Tajfun pilnowała WOŚP w Gdańsku. Szukała ludzi do pracy

Na stronie można też znaleźć informację, że firma cały czas szuka ludzi do ochrony imprez masowych. Wymagania nie są duże: „przeszkolenie w zakresie ochrony imprez masowych (mile widziane), niekaralność, motywacja do pracy, mile widziani studenci”.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d241t0u

Podziel się opinią

Share
d241t0u
d241t0u