Trwa ładowanie...
dhc0f6p
dhc0f6p

Akcjonariusze Centrozapu upoważnili zarząd do skupu do 61 mln akcji własnych

04.08. Warszawa (PAP) - Akcjonariusz Centrozapu na środowym NWZA upoważnili zarząd spółki do skupu do 61 mln akcji własnych. Akcje mogą być nabywane po cenach z przedziału...
Share
dhc0f6p

04.08. Warszawa (PAP) - Akcjonariusz Centrozapu na środowym NWZA upoważnili zarząd spółki do skupu do 61 mln akcji własnych. Akcje mogą być nabywane po cenach z przedziału 0,35-1,80 zł nie później niż do 4 sierpnia 2015 roku - poinformował w środę Centrozap.

"Akcje własne nabyte przez spółkę na podstawie niniejszego upoważnienia mogą zostać: 1) przeznaczone do dalszej odsprzedaży, 2) umorzone, 3) zaoferowane do nabycia pracownikom lub osobom, które były zatrudnione w Centrozap S.A. lub w spółce z nią powiązanej przez okres co najmniej trzech lat. 4) przeznaczone na ewentualne finansowanie inwestycji, względnie fuzji lub przejęć spółek" - napisano.

"W celu umożliwienia nabycia akcji własnych zgodnie z niniejszą uchwałą spółka utworzy wymagany przepisami prawa kapitał rezerwowy" - dodano.

Akcje mogą być nabywane poprzez zlecenia maklerskie, transakcje pakietowe, transakcje poza obrotem zorganizowanym oraz wezwanie. (PAP)

jru/ jtt/

dhc0f6p

Podziel się opinią

Share
dhc0f6p
dhc0f6p