Trwa ładowanie...
dtr3fd4

Alterco planuje inwestycję w nowo tworzony FIZ

01.04. Warszawa (PAP) - Zarząd Alterco podpisał ze spółką Projekt Jankowo Sp. z o. o. umowę inwestycyjną, na mocy której Projekt Jankowo doprowadzi do powstania funduszu...

Share
dtr3fd4

01.04. Warszawa (PAP) - Zarząd Alterco podpisał ze spółką Projekt Jankowo Sp. z o. o. umowę inwestycyjną, na mocy której Projekt Jankowo doprowadzi do powstania funduszu inwestycyjnego zamkniętego (FIZ). Do nowo powstałego funduszu Alterco zamierza wnieść aktywa finansowe o łącznej wartości 44.500.000,00 zł - podała spólka w komunikacie.

Umowa określa termin wykonania prac przez Projekt Jankowo na 30 września 2012 r.

"Planowany FIZ ma powstać przy założeniu, że udział Alterco, wynikający z objętych certyfikatów nie przekroczy 35 proc. w jego docelowej strukturze" - napisano w komunikacie.

dtr3fd4

"Ostateczna wartość certyfikatów, objętych przez Alterco, w zamian za wniesione do FIZ aktywa, zostanie uzgodniona przez strony na podstawie ich wartości określonej na dzień zamknięcia transakcji i zostanie rozliczona odpowiednio. (...) Tytułem zaliczki na poczet rozliczenia certyfikatów FIZ, Alterco zapłaci kwotę 44.500.000,00 zł. Umowa przewiduje, że zapłata zaliczki nastąpi w dniu następującym po dniu zawarcia Umowy" - dodano.(PAP)

ana/

dtr3fd4

Podziel się opinią

Share
dtr3fd4
dtr3fd4