Trwa ładowanie...

American Day w Katowicach. Jak będzie wyglądała współpraca z USA w kolejnych 100 latach?

Katowice znów bliżej Ameryki. Polscy przedsiębiorcy mają okazję spotkać się przedstawicielami amerykańskiego biznesu. American Day to czwarta edycja inicjatywy organizowanej przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach
Share
Polscy przedsiębiorcy mają okazję spotkać się przedstawicielami amerykańskiego biznesu.
Polscy przedsiębiorcy mają okazję spotkać się przedstawicielami amerykańskiego biznesu. Źródło: American Day/Mat pras., Fot: American Day/Mat. pras.
d46a4oj

Wymiana technologiczna ze Stanami Zjednoczonymi, kierunki polsko-amerykańskiej współpracy na najbliższe 100 lat, oraz spotkania z przedstawicielami The Greater Richmond Partnership, którzy wskażą, jak Stan Virginia może pomóc w wejściu na ten rynek – tylko część programu American Day w Katowicach.

Zobacz: Wojna handlowa USA-Chiny. Trump uderzy już w piątek

Inicjatywa organizowana jest już czwarty raz 23 maja w siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, która jest głównym organizatorem, polscy przedsiębiorcy będą mogli spotkać się przedstawicielami amerykańskiego biznesu.

Zobacz: Polska ucierpi na cłach dla Chin. "Na globalizacji skorzystaliśmy najbardziej"

d46a4oj

Zobacz też: Trump w Polsce ogłosi "coś ważnego". Kobosko i Kowal zastanawiają się, o co może chodzić

Współorganizatorem American Day jest stowarzyszenie Alumni Association, a pozostałymi partnerami wydarzenia są: AmCham Kraków&Katowice, American Investor Desk, US-Polish Trade Council oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d46a4oj

Podziel się opinią

Share
d46a4oj
d46a4oj