Trwa ładowanie...

Andrzej Duda przyznał nagrody finansowe współpracownikom. 17 tys. zł dla Małgorzaty Sadurskiej

17 tys. zł dla Małgorzaty Sadurskiej, 16 tys. zł dla Pawła Solocha. Prezydent Andrzej Duda w tym roku przyznał dwie nagrody pieniężne. Jedna powędrowała do ówczesnej szefowej Kancelarii Prezydenta, druga do szefa Biura Bezpieczeństa Narodowego.

Andrzej Duda przyznał nagrody finansowe współpracownikom. 17 tys. zł dla Małgorzaty SadurskiejŹródło: Wikimedia Commons CC BY-SA
d1inbtu
d1inbtu

Tylko dwie osoby w tym roku dostały nagrody finansowe od prezydenta Andrzeja Dudy. Listę nagrodzonych ustaliłi dziennikarze Radia Zet. Sadurska, obecnie członek zarządu PZU była do czerwca szefową Kancelarii Prezydenta. Z kolei Paweł Soloch jest od sierpnia 2015 roku szefem Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

Do mediów nie trafiła informacja, kiedy prezydent Andrzej Duda przyznał nagrody. Wiadomo jednak, za co zostały wręczone. "Nagroda jest przyznawana w zależności od efektów pracy" - poinformowało radio biuro prasowe Kancelarii Prezydenta.

Prezydent jakiego nie znacie – kilka ciekawostek na temat Andrzeja Dudy

O finansach Małgorzaty Sadurskiej było głośno przy okazji przenosin z Kancelarii do PZU. Miała dostawać 90 tys. zł pensji - bo takie stawki otrzymują wiceprezesi zarządu w tej firmie. Miała, ale nie dostaje. W tej chwili pracuje bez wynagrodzenia. Pisaliśmy o tym tutaj.

d1inbtu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1inbtu