Trwa ładowanie...
d42edz3

ATM SI złożył prospekt do KNF, debiut na GPW możliwy w kwietniu

28.02. Warszawa (PAP) - Prospekt ATM Systemy Informatyczne (ATM SI) został już złożony do Komisji Nadzoru Finansowego, a debiut integracyjnej firmy na warszawskiej giełdzie możliwy...

Share
d42edz3

28.02. Warszawa (PAP) - Prospekt ATM Systemy Informatyczne (ATM SI) został już złożony do Komisji Nadzoru Finansowego, a debiut integracyjnej firmy na warszawskiej giełdzie możliwy jest w kwietniu - poinformował na spotkaniu z inwestorami prezes ATM SI Roman Szwed.

"Mamy już złożony prospekt w KNF i aktualnie trwa już druga literacja, więc liczymy, że mógłby on zostać zatwierdzony w ciągu najbliższych kilku tygodni. Jeśli tak by się stało, to wówczas ATM SI mogłaby zadebiutować na GPW najprawdopodobniej w kwietniu" - powiedział Szwed.

NWZA ATM, które zdecyduje o podziale spółki na dwie niezależne firmy i wydzieleniu jej części do spółki ATM Systemy Informatyczne zostało zwołane na 23 marca. Podział ma zostać dokonany bez obniżenia kapitału zakładowego ATM. W wyniku podziału mają powstać dwie niezależne firmy: telekomunikacyjna (ATM) i wyspecjalizowana w integracji IT (ATM Systemy Informatyczne).

W wyniku podziału wszyscy dotychczasowi akcjonariusze ATM otrzymają nowo wyemitowane akcje ATM SI, przy czym liczba objętych akcji w ATM SI przez każdego akcjonariusza będzie taka sama, jak liczba posiadanych przez niego akcji w ATM.(PAP)

gsu/ ana/

d42edz3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d42edz3
d42edz3