Trwa ładowanie...

Aż 700 zł za konto? BZ WBK idzie na wojnę

Kevin Spacey zastąpił średnio przyjętego przez Polaków Chucka Norrisa w najnowszej kampanii reklamowej Banku Zachodniego WBK.

Share
Aż 700 zł za konto? BZ WBK idzie na wojnęŹródło: materiały prasowe
dkootyv

Kevin Spacey zastąpił Chucka Norrisa w najnowszej kampanii reklamowej Banku Zachodniego WBK. Gwiazda wprost z Hollywood ma wspomóc łączenie banku z Kredyt Bankiem.

BZ WBK nie zasypia gruszek w popiele. Tydzień temu zaczął łączyć systemy informatyczne przejętego Kredyt Bank oraz rozpoczął rebranding placówek, a już lada dzień startuje z nową kampanią reklamową. Jesienią do usług banku zachęcać ma hollywoodzka gwiazda Kevin Spacey.

To kolejne zagraniczne nazwisko w stajni BZ WBK. Wcześniej twarzami tego banku byli Chuck Norris, Danny DeVito, Gerard Depardieu czy członek Monty Pythona John Cleese. Poza tym przy okazji sponsorowania naszej kadry narodowej bank zatrudnił Leo Beenhakkera, a ostatnio słynnego Brazylijczyka Pele.

dkootyv

- Wybierając Kevina Spacey zależało nam przede wszystkim na podkreśleniu takich elementów pozycjonowania jak skuteczność i nowoczesność. To gwiazda największego formatu, uważany jest obecnie za jednego z trzech najlepszych aktorów na świecie - mówi Artur Sikora, szef marketingu BZ WBK.

Jak dodaje, wybór tak znanego nazwiska ma wspomóc integrację banku z przejętym na początku roku Kredyt Bankiem. Kampania telewizyjna z Kevinem Spacey ruszyć ma 1 października. Wcześniej, bo już 23 września, reklamy pojawią się w internecie. Na początek aktor ma zachęcać do zakładania kont. Bank nie ujawnia, ile kosztuje go zatrudnienie gwiazdy. Kontrakt Chucka Norrisa eksperci z branży szacowali na ok. 600-800 tys. dolarów.

BZ WBK, który jest obecnie trzecim bankiem w Polsce, wraca tu do sprawdzonych metod marketingowych. Kevin Spacey z plakatów i spotów ma informować o 700 zł nagrody. Takich pieniędzy nie dostaniemy jednak od razu i na pewno nie tak łatwo. Po pierwsze bank życzy sobie, aby założyć u niego konto, zgodzić się na otrzymywanie informacji handlowych oraz udostępnić swój numer telefonu. A to dopiero początek wymagań.

Premię w wysokości 50 zł będziemy mogli otrzymywać co miesiąc przez 10 miesięcy, jeśli w każdym z nich na nasze konto w BZ WBK wpłynie wypłata (min. 1000 zł) oraz wykonamy trzy przelewy i zrealizuje transakcje kartowe na minimum 300 zł. Dodatkowe 200 zł od banku będzie można dostać za spełnienie powyższych wymagań we wszystkich 10 miesiącach i jeszcze ustalimy też co najmniej jedno polecenie zapłaty.

W regulaminie promocji brak BZ WBK dodaje, że ma ona charakter sprzedaży premiowej, w związku z czym nie trzeba od niej płacić podatku.

dkootyv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkootyv
dkootyv