Trwa ładowanie...
d3vw7t7

BBN o propozycji szefa SLD (komunikat)

...

Share
d3vw7t7

02.04. Warszawa - BBN informuje:

Przewodniczący SLD, Pan Leszek Miller chciałby, aby Rada Bezpieczeństwa Narodowego na jutrzejszym spotkaniu rozpatrzyła plany zmian w Marynarce Wojennej.

Pragnę poinformować, że problematyka posiedzeń RBN jest planowana z co najmniej z kilkunastodniowym wyprzedzeniem. Temat przyszłości Marynarki Wojennej jest na tyle poważny, że nie powinien być dyskutowany ad hoc. W tej chwili taka debata na forum RBN byłaby przedwczesna. MON dopiero przygotował ogólną koncepcję, nad którą rozpoczęły się specjalistyczne, eksperckie dyskusje.

W odpowiednim czasie - zsynchronizowanym z pracami nad wieloletnim programem rozwoju sił zbrojnych RP na lata 2013-2022 - problematyka ta, jak zresztą inne ważne kwestie transformacji Sił Zbrojnych (np. budowa systemu obrony przeciwrakietowej), będzie z pewnością przedmiotem zawczasu przygotowanych obrad Rady Bezpieczeństwa Narodowego.

Sekretarz RBN

Stanisław Koziej

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść. (PAP)

kom/ wni/

d3vw7t7

Podziel się opinią

Share
d3vw7t7
d3vw7t7