Trwa ładowanie...

Biedronka będzie mieć swój program lojalnościowy. Dogadała się z Visą

Już w poniedziałek startuje promocja Orlenu, Biedronki i Visy. Osoby płacące tą kartą płatniczą w dyskontach, będą mogły liczyć na zniżki w innych sklepach.
Share
Biedronka będzie mieć swój program lojalnościowy. Dogadała się z Visą
Fot: Jeronimo Martins
d3vxjb9

W poniedziałek wystartowała promocja Orlenu, Biedronki i Visy. Osoby płacące tą kartą płatniczą w dyskontach i na stacjach paliw, będą mogły liczyć na zniżki w innych sklepach. Według Visy akcja to największa promocja płatności bezgotówkowych w historii.

Nazwa promocji jest dość skomplikowana, ale w zasadzie wyjaśnia jej cały sens: Płać kartą Visa na stacjach ORLEN lub w sklepach Biedronka i wybieraj swoje powody do radości!". Według strony internetowej ma ona potrwać od 18 maja do 28 czerwca. Płacąc kartą będzie można odebrać bony promocyjne.

Według komunikatu prasowego na paragonach z Orlenu i Biedronki drukowany będzie kod. Ten trzeba będzie wysłać smsem pod specjalny numer albo zarejestrować na dedykowanej stronie. Co ciekawe nie ważna będzie kwota zakupów. Za każde będzie można skorzystać z promocji.

d3vxjb9

Gdzie będzie można kody zrealizować? Promocja da zniżki m.in. w sklepach z ubraniami C&A czy sportowych Intersport. Okazując kod na Orlenie o kilkanaście groszy taniej będzie można zatankować. Z kolei w Telepizzy będzie można dostać aż 3 pizze, a zapłacić za 1. Obniżki będą też w Cinema City oraz na Allegro.
- Ze względu na ogromny zasięg obecnej kampanii zachęcającej do płacenia z Visa liczymy na to, że znacząco przyczyni się ona do rozwoju płatności bezgotówkowych w Polsce. Promocja obejmuje łącznie ponad 4 tys. placówek sieci Biedronka i Orlen. Szacujemy, że dzięki współpracy z obiema sieciami, największymi w swoich branżach w Polsce, a także bardzo szerokiemu wsparciu marketingowemu, dotrzemy z informacją do ponad 90 proc. Polaków, którzy w wyniku tej kampanii będą częściej korzystać z zalet płatności kartą Visa - mówi Jakub Kiwior z Visa Europe.

To pierwszy tego typu duży program lojalnościowy w Biedronce. Sieć w zeszłym roku przeprowadziła loterię, w której wygrać można było m.in. 100 samochodów osobowych. Suma nagród wyniosła wtedy kilkanaście milionów złotych.

Podróże po całej Polsce za małe pieniądze? To możliwe z BlaBlaCar!

d3vxjb9

Podziel się opinią

Share
d3vxjb9
d3vxjb9