Trwa ładowanie...
konkurs

Biedronka rozdaje Świeżaki za darmo. Do wzięcia jest 600 maskotek

Biedronka świętuje wydanie nr 600 swojej gazety z programem telewizyjnym "Kropka TV". Z tej okazji klienci sieci mogą liczyć na prezenty w postaci Świeżaków. Trzeba jednak wykazać się kreatywnością.

Share
Biedronka rozdaje Świeżaki za darmo. Do wzięcia jest 600 maskotek
Źródło: Materiały prasowe
d3ol5cd

Szykuje się kolejna zacięta walka o Świeżaki. Biorąc pod uwagę niesłabnące zainteresowanie pluszakami z dyskontu, Biedronka kolejną promocją znów zrobi furorę. Tym bardziej że maskotki można dostać tym razem za darmo.

Okazją do rozdania Świeżaków jest 600. wydanie "Kropka TV", czyli oferowanej przez dyskont gazety z programem telewizyjnym. Za maskotki nie trzeba płacić (poza kosztem SMS-a lub znaczka pocztowego - jeśli wybierzemy tę formę komunikacji), jednak trzeba się nieco wysilić. Pluszowe warzywa i owoce będą przyznawane za "najpiękniejsze życzenia" z okazji jubileuszu "Kropki TV". Warunkiem jest użycie w wierszyku słów "Kropka TV" i "Świeżaki".

Zobacz także: Wiedzą o tobie wszystko. Jak sklepy śledzą smartfony klientów?

Do zdobycia w konkursie są tylko duże wersje Świeżaków, które można kupić w Biedronce za 49,99 zł. Życzenia można wysyłać do 31 października. Szczegóły promocji można znaleźć w regulaminie na stronie internetowej gazety.

Biedronka
Źródło: Biedronka, fot: mat. prasowe

Gang Świeżaków 2 w Biedronce

W ramach akcji "Gang Świeżaków 2" klienci mogą odbierać za darmo maskotki do 3 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów. Warunkiem jest zebranie odpowiedniej liczby naklejek przyznawanych za zakupy w Biedronce do 19 listopada br., zgodnie z zasadami akcji. Świeżaki są dostępne również w regularnej sprzedaży.

d3ol5cd

Podziel się opinią

Share
d3ol5cd
d3ol5cd