Trwa ładowanie...

Biedronka sprzedaje pieczywo z podłogi? Sieć się tłumaczy

Do naruszenia podstawowych zasad higieny doszło w jednym z Wrocławskich sklepów znanej sieci. Pieczywo, które upadło na podłogę zamiast zostać zutylizowane trafiło do sprzedaży.

Biedronka sprzedaje pieczywo z podłogi? Sieć się tłumaczyŹródło: Eastnews, fot: Beata Zawrzel/REPORTER/Eastnews
d4dps3d
d4dps3d

Sklepy sieci Biedronka nie przestrzegają zasad higieny? "Gazeta Wrocławska" opisuje sytuację, której świadkiem była jedna z jej czytelniczek.

W jednym z wrocławskich sklepów, w trakcie wrzucania świeżo upieczonych bułek kajzerek do przegródki sprzedażowej, część pieczywa upadła na podłogę. Odpowiedzialna za to zdarzenie pracownica najpierw pozbierała je i wrzuciła do osobnego kosza, jednak po chwili wzięła kosz z brudnym pieczywem i ponownie umieściła jego zawartość w przegródce sprzedażowej.

Sieć Jeronimo Martins Polska, która jest właścicielem sklepów Biedronka w oświadczeniu przekazanym "Gazecie Wrocławskiej" potwierdza, że taka sytuacja miała miejsce, podkreśla jednak, że opisane wydarzenie było rażącym uchybieniem, niezgodnym z procedurami panującymi w sklepie. Pieczywo powinno zostać usunięte ze sklepu i zutylizowane. Sieć zapewnia, że przygotuje dodatkowe szkolenia dla personelu, a wobec winnych zaistniałej sytuacji zostaną wyciągnięte konsekwencje.

To nie jedyne problemy Biedronki z produktami w ciągu ostatnich miesięcy. W marcu znana sieć informowała, że wycofuje z oferty dwie partie jogurtów ze względu na to, że mogą zawierać ciało obce.

d4dps3d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dps3d