Trwa ładowanie...

Bilet kupisz w kiosku, a nie w kasie. Polregio dogadało się z Kolporterem

Od czwartku bilet na przejazd Przewozami Regionalnymi kupimy w kioskach Kolportera. Usługa będzie dostępna w prawie 800 salonikach prasowych. To ułatwienie szczególnie dla osób starszych, które nie kupują biletów on-line.

Bilet kupisz w kiosku, a nie w kasie. Polregio dogadało się z KolporteremŹródło: Materiały prasowe
d14j5qx
d14j5qx

19 października Spółka Przewozy Regionalne, właściciel marki konsumenckiej POLREGIO, rozszerzyła współpracę z firmą Teroplan S.A., właścicielem serwisu e-podróżnik.pl oraz z firmą Kolporter, największym dystrybutorem prasy w Polsce i właścicielem sieci saloników prasowych.

Przewozy Regionalne kupują nowe pociągi. Zobacz wideo:

Tam, gdzie nie ma kas

- Zwiększenie dostępności oferty Polregio to kluczowy element w strategii sprzedaży biletów przewoźnika. Saloniki Kolportera zlokalizowane są w centrach miast i miasteczek, co w radykalny sposób ułatwi korzystanie z naszych usług zwłaszcza tam, gdzie kas biletowych nie ma - powiedziała Anna Lenarczyk z Przewozów Regionalnych.

Kolporter z kolei jest zadowolony z rozszerzenia oferty swoich salonów prasowych. - To przede wszystkim duże ułatwienie dla osób starszych, nieposiadających konta online lub nieobeznanych w zakupach przez Internet - powiedział Dariusz Materek, rzecznik prasowy Kolportera. Dodaje też, że kleinci są bardzo zadowoleni z możliwości kupna biletu na pociąg w ich salonie.

d14j5qx

Tomasz Hajnos, wiceprezes Teroplan S.A. podkreśla, że do współpracy z Kolporteram i Polregio podchodzi "z ogromnym entuzjazmem". Według niego połączenie sił trzech wielkich graczy na rynku to dowód na to, że jesteśmy wyznawcami tej samej filozofii, która zorientowana jest przede wszystkim na dostarczaniu podróżnym najwygodniejszej dla nich formy zakupu biletów. - Z Kolporterem współpracujemy od ponad roku, od kilku miesięcy sprzedajemy bilety Polregio, teraz wchodzimy na nowy etap współpracy dając system, który łączy sieć saloników Kolportera z szeroką ofertą pociągów – powiedział.

W którym kiosku kupię bilet?

Lista punktów sprzedaży Kolportera, które mają w swojej ofercie bilety POLREGIO, dostępna jest na stronach wszystkich trzech firm.

d14j5qx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14j5qx