Bitwa o piersi z kurczaka w promocyjnej cenie. Otwarcie Netto w Dąbrowie Górniczej wzbudziło dużo emocji

Wielkie otwarcie sklepu sieci Netto. Herbatka, kosze piknikowe i zabawy dla dzieci. Jednak nie te atrakcje wywołały największe emocje. W sklepie doszło do prawdziwej walki o kurczaki. To nie pierwsza taka sytuacja w polskich dyskontach. Bitwa o promocyjne towary wydaje się być naszym nowym sportem narodowym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W kolejce po piersi z kurczaka klienci stracili panowanie nad sobą
W kolejce po piersi z kurczaka klienci stracili panowanie nad sobą (Adam Pawlak, Fot: Adam Pawlak)
WP

Sklep Netto - u zbiegu ulic Tysiąclecia i 11 Listopada - został otwarty o 8:00. Wszystko odbyło się uroczyście - przecięto nawet wstęgę i wpuszczono pierwszych klientów. Netto postawiło na atrakcyjne konkursy i atrakcje. Przykładowo, od 9:00, co godzinę można było wygrać kosz piknikowy o wartości 50 zł.

Herbata, muzyka i zabawy dla dzieci

Klienci byli częstowani herbatą i mogli spróbować różnych smakołyków prezentowanych na licznych stoiskach. Wszystkiemu towarzyszyła muzyka. Była nawet fotościanka i specjalny konkurs.

WP

Netto wyszło naprzeciw rodzinom i zaoferowało dzieciom animację. Wszystkie te atrakcje przebiła jednak niezwykle atrakcyjna promocja.

O co poszło? O kurczaki

Jak podaje Dziennik Zachodni absolutnym hitem otwarcia okazała się promocja na piersi z kurczaka. Oferowano je w cenie około 9,50 zł za kilogram. Mieszkańcy Dąbrowy Górniczej zaczęli przepychać się do stoiska z kurczakami. Dochodziło niemal do rękoczynów. W sklepie rozgorzała prawdziwa bitwa o drób.

Zobaczcie sami:

WP

Wideo dzięki uprzejmości pana Adama Pawlaka.

WP

Polacy uwielbiają promocje i są w stanie wiele zrobić, by zdobyć wymarzony produkt w promocyjnej cenie. Zresztą niekoniecznie wymarzony. Zwykłe produkty spożywcze potrafią wywołać zamieszki. Największe bójki spowodowała chyba promocja Lidla na kurtki we wrześniu 2017 r. Do rękoczynów dochodziło niemal w całej Polsce: Sosnowcu, Sieradzu, Nowym Sączu czy Białymstoku.

Walki w dyskontach - ulubiony sport Polaków.

WP
WP
WP