Trwa ładowanie...

British Airways zawiesza loty z Warszawy

Linie British Airways zawieszają od 6
stycznia do 29 marca 2009 r. codzienne połączenie pomiędzy
Warszawą i lotniskiem London City - podał przewoźnik we wtorkowym
komunikacie.

British Airways zawiesza loty z WarszawyŹródło: AFP, fot: Chris Ratcliffe
d20por2
d20por2

Połączenie jest obsługiwane przez BA Cityflyer, przewoźnika, który w całości należy do British Airways.

_ Podjęliśmy decyzję o zawieszeniu połączenia ponieważ firma Flightline UK, z którą BA Cityflyer miał umowę leasingową na 2 samoloty, ogłosiła upadłość. Warszawa - London City to jedna z tras, które z tego powodu na krótko zostały zawieszone _- zaznaczyła, cytowana w komunikacie, dyrektor British Airways w Polsce Emilia Osewska-Mądry.

Jak poinformował przewoźnik, polscy pasażerowie nadal będą mogli latać do Londynu liniami British Airways z Warszawy na Terminal 5 lotniska Heathrow oraz z Krakowa do Londynu Gatwick.

Pasażerowie, którzy zarezerwowali bilety na podróż z Warszawy do London City w czasie od 6 stycznia do 29 marca 2009 r. mogą ubiegać się o zwrot kosztów lub zmianę rezerwacji na lot na lotnisko Heathrow.

Pasażerowie powinni się skontaktować z biurem podróży, w którym wykupili bilet lub biurem British Airways pod numerem 00800 44 11á592. Pasażerowie, którzy dokonali rezerwacji przez stronę internetową ba.com, otrzymają informację o zmianach od British Airways - podał przewoźnik.

d20por2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20por2